';

Czas dla Ciebie

SESJA KOBIECA

To jest Twoja...

SESJA KOBIECA WROCŁAW

Sesja kobieca to jest taki moment w życiu, kiedy mówisz sobie #iamenough. Kiedy czujesz, że jest dobrze, nawet jeśli nie jest idealnie. Kiedy przestajesz odkładać swoją kobiecość na później, kiedy rzucasz w cholerę to całe „jakschudnę5kg”, kiedy zaczynasz się cieszyć, celebrować i nagradzać. Sesja kobieca jest wtedy, kiedy rozumiesz, że dobre ujęcie i delikatny retusz to rzecz fajna, a na takie zdjęcia miło się patrzy – i teraz, i za lat dwadzieścia. Więcej! Mogą nawet podnieść samoocenę i sprawić, że poczujesz się ze sobą więcej, niż w porządku. A która z nas nie poleciłaby czegoś takiego swojej najlepszej przyjaciółce?

Trochę dla męża, ale bardziej dla siebie. Po ślubie, przed ślubem, na 30-tkę i 40-tkę, na panieński, po metamorfozie, po porodzie. Nie potrzebujesz żadnego powodu, żeby mieć parę fajnych swoich kadrów, a i każdy powód jest dobry, żeby takie zrobić. Nie, nie muszą to być zdjęcia w bieliźnie, nie musi to być sensual – może to być piękny portret na fejsbunia, może to być lifestylowe zdjęcie Twojej pasji. Ale Twoje, tylko Twoje i nikogo innego. No chyba, że podzielisz się nim z NIM.

Sesje kobiece zwykle robi Agata. Lubi babskie rozmowy i zawsze „chcetegowiecej”. Dlatego jeśli masz ochotę na parę kobiecych kadrów – wiesz, w które drzwi pukać. Pukaj więc!

Sesja kobieca Wrocław

Dlaczego u nas?

Tak jak chcesz
Jesteśmy otwarci na każdą formę – zdjęcia lifestyle, sensualne, w sukni i zupełnie bez niczego. Potrzebujesz po prostu paru fajnych kadrów ze sobą w roli głównej? To jest ok!
Dobry początek
Nie mamy dużego doświadczenia w sesjach kobiecych – mówimy o tym otwarcie. I dajemy Ci lepszą cenę : )
Z wyczuciem : )
Na sesję możesz wziąć kilka stylizacji – zacząć od zdjęć w sukience czy marynarce, a potem, jak się rozluźnisz, w samej bieliźnie. Nie dojdziesz do tego etapu? Nic nie szkodzi, bo zdjęcia już masz! 🙂

Sesja zdjęciowa?

Jest trochę możliwości!

 

Możemy u Ciebie!
Dom lub plener to fajne miejsce na sesję – no i cena jest dużo niższa! Wyrzuć partnera, albo wybierz się na łąkę. Będzie fajnie : )
Sesja w studio
Do sesji w studio/w apartamencie doliczamy tylko koszt wynajmu – nam nie płacisz więcej ani złotówki! Mamy kilka fajnych przestrzeni do wyboru i chętnie pokażemy Ci najlepsze.
Czas dla Ciebie
Dopracowana stylizacja + makijaż i fryzura? To recepta na świetne ujęcia i Twoje dobre samopoczucie, które widać na zdjęciach : )

Sesja kobieca

Pakiety i cennik
Sesja kobieca
w domu lub w plenerze
350 / zł
  • Sesja w domowym zaciszu lub w fajnym plenerze
  • Ok. 50-90 ujęć w galerii internetowej
  • 1-2 h zdjęciowe
Zamawiam
Sesja kobieca
w studio
550 / zł
  • Sesja w wynajętym studio
  • Ok. 80-160 ujęć w galerii internetowej
  • 2 h zdjęciowe
Zamawiam
Sesja kobieca
Studio + Makijaż + Fryzura
1150 / zł
  • Sesja w wynajętym studio
  • Ok. 80-160 ujęć w galerii internetowej
  • 2 h zdjęciowe + 2,5 h na makijaż i fryzurę
  • Makijaż i fryzura w studio
Zamawiam

Sesja zdjęciowa?

Jest trochę możliwości!

 

Image module
Detale
Dłonie, biżuteria, włosy, plecy…detale to magia sesji kobiecych. Będziemy ich szukać, będziemy na nie polować!
Image module
Portrety
Podczas sesji pracujemy nad portretami – w O, kurczę osobiście je uwielbiamy. I mamy nadzieję, że to Tobie uda się strzelić ten ulubiony : )
Image module
Sukienki, stylizacje i więcej
Ilość stylizacji? Bez limitu. Bylebyśmy zmieścili się w czasie! Jeśli chcesz mieć wiele ujęć w różnych strojach – nie ma tutaj żadnych barier.

Bądźmy na Ty! 🙂

Napisz! To będzie nasza tajemnica : )

Sesja w tajemnicy, w prezencie dla męża? Sesja tylko dla Ciebie? Fajne zdjęcia na FB? Cokolwiek wybierzesz – jesteśmy do Twojej dyspozycji! : )