';

SESJA KOBIECA WROCŁAW

Czas dla Ciebie

To jest Twoja...

SESJA BUDUAROWA

 

Sesja kobieca to jest taki moment w życiu, kiedy mówisz sobie #iamenough. Kiedy czujesz, że jest dobrze, nawet jeśli nie jest idealnie. Kiedy przestajesz odkładać swoją kobiecość na później, kiedy rzucasz w cholerę to całe „jakschudnę5kg”, kiedy zaczynasz się cieszyć, celebrować i nagradzać. Sesja kobieca jest wtedy, kiedy rozumiesz, że dobre ujęcie i delikatny retusz to rzecz fajna, a na takie zdjęcia miło się patrzy – i teraz, i za lat dwadzieścia. Więcej! Mogą nawet podnieść samoocenę i sprawić, że poczujesz się ze sobą więcej, niż w porządku. A która z nas nie poleciłaby czegoś takiego swojej najlepszej przyjaciółce?

Trochę dla męża, ale bardziej dla siebie. Po ślubie, przed ślubem, na 30-tkę i 40-tkę, na panieński, po metamorfozie, po porodzie. Nie potrzebujesz żadnego powodu, żeby mieć parę fajnych swoich kadrów, a i każdy powód jest dobry, żeby takie zrobić. Nie, nie muszą to być zdjęcia w bieliźnie, nie musi to być sensual – może to być piękny portret na fejsbunia, może to być lifestylowe zdjęcie Twojej pasji. Ale Twoje, tylko Twoje i nikogo innego. No chyba, że podzielisz się nim z NIM.

Sesje kobiece zwykle robi Agata. Lubi babskie rozmowy i zawsze „chcetegowiecej”. Dlatego jeśli masz ochotę na parę kobiecych kadrów – wiesz, w które drzwi pukać. Pukaj więc!

Sesja kobieca Wrocław

Dlaczego u nas?

Tak jak chcesz
Jesteśmy otwarci na każdą formę – zdjęcia lifestyle, sensualne, w sukni i zupełnie bez niczego. Potrzebujesz po prostu paru fajnych kadrów ze sobą w roli głównej? To jest ok!
Dobry początek
Nie mamy dużego doświadczenia w sesjach kobiecych – mówimy o tym otwarcie. I dajemy Ci lepszą cenę : )
Z wyczuciem : )
Na sesję możesz wziąć kilka stylizacji – zacząć od zdjęć w sukience czy marynarce, a potem, jak się rozluźnisz, w samej bieliźnie. Nie dojdziesz do tego etapu? Nic nie szkodzi, bo zdjęcia już masz! 🙂

Kobieca sesja zdjęciowa?

Jest trochę możliwości!

 

Możemy u Ciebie!
Dom lub plener to fajne miejsce na sesję – no i cena jest dużo niższa! Wyrzuć partnera, albo wybierz się na łąkę. Będzie fajnie : )
Sesja w studio
Do sesji w studio/w apartamencie doliczamy tylko koszt wynajmu – nam nie płacisz więcej ani złotówki! Mamy kilka fajnych przestrzeni do wyboru i chętnie pokażemy Ci najlepsze.
Czas dla Ciebie
Dopracowana stylizacja + makijaż i fryzura? To recepta na świetne ujęcia i Twoje dobre samopoczucie, które widać na zdjęciach : )

Sesja kobieca Wrocław cennik

Pakiety i ceny

Sesja kobieca
w domu lub w plenerze
550 / zł
  • Sesja w domowym zaciszu lub w fajnym plenerze
  • Min. 50 i więcej ujęć w galerii internetowej
  • 1-2 h zdjęciowe
Zamawiam
Sesja kobieca
w studio
700 / zł
  • Sesja w wynajętym studio
  • Min. 50 i więcej ujęć w galerii internetowej
  • 1 h zdjęciowa
Zamawiam
Sesja kobieca
Studio + Makijaż + Fryzura
1450 / zł
  • Sesja w wynajętym studio
  • Min. 50 i więcej ujęć w galerii internetowej
  • 2 h zdjęciowe + 2,5 h na makijaż i fryzurę
  • Makijaż i fryzura w studio
Zamawiam

Sesja buduarowa Wrocław?

Jest trochę możliwości!

 

Image module
Detale
Dłonie, biżuteria, włosy, plecy…detale to magia sesji kobiecych. Będziemy ich szukać, będziemy na nie polować!
Sesja Kobieca Wrocław Portret z O Kurczę
Portrety
Podczas sesji pracujemy nad portretami – w O, kurczę osobiście je uwielbiamy. I mamy nadzieję, że to Tobie uda się strzelić ten ulubiony : )
Image module
Sukienki, stylizacje i więcej
Ilość stylizacji? Bez limitu. Bylebyśmy zmieścili się w czasie! Jeśli chcesz mieć wiele ujęć w różnych strojach – nie ma tutaj żadnych barier.

Bądźmy na Ty! 🙂

Napisz! To będzie nasza tajemnica : )

Sesja w tajemnicy, w prezencie dla męża? Sesja tylko dla Ciebie? Fajne zdjęcia na FB? Cokolwiek wybierzesz – jesteśmy do Twojej dyspozycji! : )