';

Witamy na świecie : )

SESJA NOWORODKOWA

Już jest!

SESJA NOWORODKOWA WROCŁAW

Kiedy witamy na świecie nowego człowieka, różne myśli nam do głowy przychodzą. Czasem jest radość wielka, czasem miłość od wejrzenia pierwszego, czasem koktajl emocji z kategorii #toskomplikowane. W końcu poród (a potem połóg!) to nie jest rzecz przyjemna, nie wszystkie noworodki śpią całą dobę i każdy z nas znosi ten początek nieco inaczej. Tak czy owak, w całym tym poporodowym galimatiasie (i to nawet, jak to nie pierwsza, tylko kolejna sztuka) jest kilka rzeczy, o których pamiętać warto. Po pierwsze o sobie – to jak w tym samolocie, gdzie najpierw sobie zakładamy maskę tlenową, a dziecku w drugiej kolejności. No nie da się inaczej, no nie da i już! Po drugie – o zakupach pampersowych, o braniu prysznica częściej niż raz na 2 tygodnie i (rzecz jasna) odpowiadaniu na niezliczone gratulacje i pytania krewnych, okraszone najlepiej sporą ilością zdjęć nowonarodzonego. A jeśli już o zdjęciach mowa…wiecie, że w tej materii możecie na nas liczyć! Choć pieluchy też możemy kupić po drodze ; )

Bo taka sesja noworodkowa, to jest nie w kij dmuchał. Ilość zdjęć jest spora, a nawet duża, więc wystarczy na długo i na zaś całej rodzinie, a tej dalszej, to pewnie ten zdjęciowy spam nawet trochę wyjdzie bokiem : ) Wy też macie fajną pamiątkę: i do ramki, i dla dziadków, i na odświeżenie pamięci – na stare lata, kiedy lecytyna i miłorząb, to będzie już zdecydowanie za mało, kiedy będzie trzeba pamięć odświeżyć czymś bardziej dosadnym. Jak widzicie same plusy, łąki łan i frytki do tego. Że zmęczenie, że cienie pod oczami, że kolki? Tym się nie przejmujcie. Sami pińcet plus bierzemy ( i to x2), wiemy, jak to jest. Coś wyretuszujemy, tetrę potrzymamy. Macie to, jak w banku!

Brzmi nieźle? No mamy nadzieję, że tak! : )

Sesja noworodkowa Wrocław

Umiemy w ofertę!

Ujęcia? Oddajemy wszystkie!
Oddajemy wszystkie ujęcia, które nam się podobają. U nas nie ma limitu – w końcu na zdjęcia pracujemy razem! : )
Mamy czas
Na Wasze kolki i drzemki. Na poporodowe nieogarnięcie, na przystanki, na słabości. Poczekamy na Was, możecie na nas liczyć – wyrozumiałość procent 200!
Jesteśmy rodzicami
Sn czy cc, kp czy mm, montessori czy fisher price – dla nas to nieważne, nie musicie się nam tłumaczyć. Sami jesteśmy rodzicami – wiemy, z czym się mierzycie : )

Sesja noworodkowa

Wybierz sesję dla Was

Sesja lifestyle
Fajna cenowo, fajna ujęciowo. W domowym zaciszu, gdzie maluch czuje się najlepiej. Słowem: warto!
Sesja brzuszek i maluszek
To jest hit hitów. Zdjęcia z ciąży, a potem już po rozpakowaniu – dwa momenty, które warto złapać w kadr. W lepszej cenie!
Sesja 0 i 12
Jak Wasz maluch z noworodka zmienił się w roczniaka? To analogiczny pomysł do brzuszka i maluszka: tutaj z fajnym stemplem czasu.

Sesja noworodkowa Wrocław

Ceny i pakiety

Sesja noworodkowa
lifestyle
450 / zł
 • Sesja w domu
 • Ok. 50-90 ujęć w galerii internetowej
 • 1-2 h zdjęciowe
Zamawiam
Sesja noworodkowa
Belly&Baby
800 / zł
 • Dwie sesje: brzuszkowa i noworodkowa
 • Min. 150 ujęć w galerii internetowej
 • 4-5 h zdjęciowych
 • 50 odbitek 10x15
Zamawiam
Sesja noworodkowa
0 i 12
800 / zł
 • Dwie sesje: noworodkowa i roczkowa
 • Min. 150 ujęć w galerii internetowej
 • 4-5 h zdjęciowych
 • 50 odbitek 10x15
Zamawiam

Sesja noworodkowa Wrocław

Na co zwracamy uwagę?

Image module
Zbliżenia
Mamy oko na maleństwo, na Wasze gesty, na dłonie i objęcia – no wzrusz! Sami kochamy takie kadry : )
Image module
Stópki!
Lubimy ujęcia ze wszystkim, co tak szybko mija i jest taaakie słodkie: maleńkie stópki i rączki, noski i pampery.
Image module
Wy i maleństwo
Łapiemy kadry zupełnie oczywiste i te mniej, te od frontu i kątem oka. I wszystkie oddajemy do dyspozycji Waszych albumów.

Karmienie piersią? Też cykamy – jeśli tylko chcecie. Subtelnie, delikatnie, z czułością. I nie publikujemy tych zdjęć : )

Służymy aparatem

UMÓW WAS NA SESJĘ

Po porodzie, w ciągu pierwszych 2 tygodni i następnych 2 miesięcy – sesja noworodkowa i niemowlęca to jeden z naszych koników. Czekamy na Waszą wiadomość!