';

Wy i maluchy. Razem!

SESJE RODZINNE

Zapraszamy po ujęcia

SESJA RODZINNA. WROCŁAW!

Zaczniemy może od tego, że sesja rodzinna to typ, który należy zdecydowanie do naszych ulubionych. Może się dziwicie, może ani trochę nie wierzycie, ale tak jest naprawdę:  krew, pot i łzy to zdecydowanie nasz klimat! Wiecie, mamy już doświadczenie, mamy obczajony ten scenariusz: dużo pościgów i pogoni, całkiem sporo bitew między rodzeństwem, spektakularnych fochów i kilka litrów zjedzonych smarków (ulubiony smak dzieciństwa) – aż w końcu, nareszcie i prawdziwym łutem szczęścia: kilka cudem skradzionych przytulasów i buziaków. Każde z nich traktujemy jak upolowanie karpia w Lidlu – no czyste szczęście, felix felicis.

Znamy zresztą temat doskonale i to znamy z autopsji – w końcu swoją przygodę ze zdjęciami zaczęliśmy właśnie od cykania fotek naszym prywatnym bąblom. Co my z nimi przeszliśmy, wiemy tylko my sami! A do tego raz w roku wybieramy się na wspólną sesję u innych fotografów. Nie (tylko), żeby zaserwować tę rozrywkę innym (stary, podaj mi popcorn), ale i to taka nasza rodzinna tradycja i sposób, na (jeszcze) szczelniejsze wypełnianie prywatnych albumów. Jeśli więc na sesji zdjęciowej oczekujecie dużej dozy luzu i cierpliwości, a w dodatku braku ostentacyjnego patrzenia na zegarek, kiedy (chwilowo?) tracicie kontrolę nad dziatwą – możecie na nas liczyć!

Sesja rodzinna? Wrocław ma wiele możliwości, którego arkana chętnie ukażemy oczom Waszych i Waszych pociech – od domowych pierzyn i zakamarków, przez przeróżne parki, aż po bardziej kreatywne wyjścia, pełne rozrywek wszelakich. Wszystko zależy od wieku Waszych dzieci, pory roku i naszej kreatywności. Słowem: możecie na nas liczyć! : )

Napiszcie do nas już dziś, podajcie wiek swoich pociech i powiedzcie, na jakie zdjęcia macie ochotę. Odpiszemy w trymiga!

Sesja rodzinna Wrocław

Dlaczego my?

Nielimitowane ujęcia
Choć posługujemy się widełkami, tak naprawdę w cenie sesji macie wszystkie zdjęcia, które wyjdą. I nie dopłacicie za nie ani złotówki!
Mamy na to czas
Maluch nie chce współpracować? Nie ma problemu: możemy poczekać. Jesteśmy tu dla Was!
Jesteśmy dzieciowi
Mamy swoją dzieciarnię, więc doskonale wiemy co i jak: niejedną dramę już przeszliśmy. Wasza nie zrobi na nas wrażenia ; )

Sesja rodzinna Wrocław

Oferta? Jest w czym wybierać

Lifestyle dla każdego
Pakiet Lifestyle to sesja w domu lub plenerze z min. 50 ujęciami – w naprawdę konkurencyjnej cenie : )
Bestseller: 2w1
Sesja 2w1 to nasz hicior: dopłacasz 150 zł i masz dwie sesje w cenie jednej! W domu i np. w polu słoneczników. No i nielimitowane zdjęcia : )
2w1 Plus dla wymagających
Sesja 2w1, odbitki lub album do tego i jeszcze zniżka na sesję następną? Wybierz naszą premiówkę : )

Wrocław

Sesja rodzinna – cennik
Sesja rodzinna
lifestyle
450 / zł
 • Dom lub plener
 • Ok. 50-90 ujęć w galerii internetowej
 • 1-2 h zdjęciowe
Zamawiam!
Sesja rodzinna
2w1
650 / zł
 • Dom i plener (2w1)
 • Ok. 80-160 ujęć w galerii internetowej
 • 2-4 h zdjęciowe
 • 15% zniżki na następną sesję
Zamawiam
Sesja rodzinna
2w1 Plus
950 / zł
 • Dom i plener (2w1)
 • Ok. 80-160 ujęć w galerii internetowej
 • 2-4h zdjęciowe
 • 100 wybranych odbitek w eleganckiej kopercie lub album tradycyjny 25x25
 • 20% zniżki na następną sesję
Zamawiam

Co łapiemy w kadr?

Ujęciowy must-have

Image module
Do ramki
Łapiemy kadry rodzinne: całą ekipą i każdy rodzic z każdym maluchem osobno. No i romantyczny pocałunek we dwoje też – jak tylko się da : )
Image module
Portrety
Lubimy zdjęcia portretowe, oj lubimy bardzo. Chętnie cykamy takie Waszym dzieciom, a i Wam, jeśli tylko chcecie. Dajcie nam znać!
Image module
Lifestyle
Złapane w biegu spojrzenia i buziaki, dużo śmiechu i gilgotek, szczypta Waszej codzienności – tego szukamy, to łapiemy obiektywem.

Bądźmy na Ty! 🙂

MEJLUJ, DZWOŃ, MESSENGERUJ

Sesja rodzinna Wrocław i okolice? Skontaktujcie się z nami. Nie możemy się już doczekać : )