';

Dla miłośników świetnych kadrów

SESJA W PROMOCJI

Wyprzedaż sesji? A to dopiero! Takie rzeczy chyba tylko u nas – ale czego nie robi się dla fantastycznych kadrów, rozwoju osobistego i wielkich marzeń. No ale o co chodzi? A o realizację naszej fotograficznej to-do list – w której jest wiele ujęć niczym rodem z amerykańskich filmów i nie tylko! Pomysłów jest wiele i próbowaliśmy je realizować na różne sposoby – od podkreślenia chęci na naszej stronie internetowej, przez pytania Was o pasje i zainteresowania, aż po zupełnie bezpośrednie artykułowanie naszych marzeń. Idzie różnie, stąd pomysł na tę zakładkę i sesje w promocji ; )

Wiemy jedno: mamy wiele pomysłów i chcemy je z Wami realizować! Dlatego jeśli kochacie zdjęcia, lubicie się z aparatem i macie ochotę na niebanalny kadr – zapraszamy : ) Zachęcamy Was nie tylko chętnym obiektywem, pomysłem i pomocą w zbieraniu rekwizytów (o ile będą potrzebne), ale i różnego rodzaju zniżkami i promocjami, zależnymi od konkretnych pomysłów. Wystarczy, że do nas napiszecie, pytając o sesję z wyprzedaży, a my odpiszemy z konkretami i pomysłami.

Macie swój? Nie zapomnijcie nam o nim powiedzieć!

Jest trochę możliwości

Oto kilka przykładów

Kilka pomysłów dla rodzin

  • Sesja w Wesołym Miasteczku – z karuzelą, watą cukrową i strzelaniem do celu.
  • Sesja śniadaniowa w identycznych piżamach – i z croissantami, oczywiście! : )
  • Rodzinna wypad z ogniskiem w tle.
  • Sesja na plaży – zabawa w wodzie i budowanie zamków z piasku.
  • Sesja w kąpieli, na dworze, w blaszanej wannie ; )

Kilka pomysłów dla par

  • Wspólna kąpiel w jeziorze, pływanie i pocałunki – jak z filmu!
  • Sesja z randką przy barze, całowaniem w hotelowej windzie i… nie zdradzimy więcej!
  • Sesja na rowerach – wy dwoje i przygoda!
  • Przejażdżka ogórkiem na wycieczkę we dwoje.
  • Sesja o wschodzie słońca, wśród magicznych mgieł.

Odpowiadamy na pytania!

FAQ
Wszystko zależy od poziomu trudności wybranej sesji – czasem jest to obniżka rzędu 20%, czasem na sesję pojedziemy za darmo, czasem będziecie musieli zapłacić po prostu za wstęp czy wypożyczenie. Wszystko jest do dogadania, bo szukamy osób sympatycznych, elastycznych, gotowych do fajnej współpracy, na której wszyscy zyskujemy : )

Przede wszystkim: chęci! Wybierajcie koncepcję, z którą dobrze się czujecie – np. sesja w jeziorze będzie wymagała włożenia strojów kąpielowych, więc jeśli nie czujecie się z tym dobrze, nie wybierajcie tego pomysłu – nic na siłę : ) Zależy nam też na odpowiednich stylizacjach, również w zależności od pomysłu. Oczywiście cała zabawa polega na tzw. win-win – wy macie fajne kadry w lepszej cenie, a my mamy ciekawe zdjęcia w naszym portfolio, dlatego wymagamy zgody na podzielenie się efektami naszej współpracy ; )

Z racji faktu, że sesja jest realizowana za darmo lub pół darmo, siłą rzeczy nie możemy realizować wielu takich pomysłów w ciągu  miesiąca – musimy mieć czas na klasyczne sesje, z których mamy fundusze na zakupy w Biedronce i kredyt we frankach ; ) Lista pomysłów też jest ograniczona, więc kiedy ktoś sesję zaklepie, prawdopodobnie nie będziemy już ją realizować w takiej obniżkowej formie. Jak zwykle więc – kto pierwszy, ten lepszy! : )

Napisz do nas koniecznie! : )

Zainteresowani? : )

O, kurczaczki!

Napiszcie do nas. Koniecznie! Nie możemy się już doczekać : )