';

Podaruj w prezencie

Voucher – Sesja Zdjęciowa – Wrocław

Voucher, czyli sesja w prezencie

  • Pomysł na prezent z wielu okazji: rocznicy, baby shower, zaręczyn, narodzin malucha itd.
  • Voucher ważny jest przez 365 dni od dnia zamówienia.
  • Voucher można wykorzystać na dowolną sesję z naszej oferty.
  • Koszt standardowego vouchera jest taki sam, jak wybranej sesji – bez żadnych dopłat.
  • Koszt vouchera w formie plakatu to + 50 zł do ceny sesji (cena wydruku, ramki itd.).
  • Voucher możecie odebrać osobiście we Wrocławiu lub zamówić z wysyłką Inpost (+20 zł).

Standardowy voucher występuje również w wersji świątecznej – do zamówienia od początku października : )

Odpowiadamy na pytania!

FAQ
Zadzwoń do nas – może akurat jesteśmy dostępni? : ) Na odbiór zazwyczaj umawiamy się w okolicach Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu, ale staramy się być mobilni, jeśli trzeba. Ostatecznie możesz kupić klasyczną kartkę urodzinową i tam wypisać osobiście zaproszenie na sesję – a voucher odebrać innego dnia lub w ogóle go nie odbierać. To nie jest prezent „na okaziciela”, nie wymagamy jego okazania przed zamówieniem : )

Jak ten czas szybko leci! Czasem nawet te 365 dni nie wystarczą, żeby umówić się na sesję ; ) Jeśli termin delikatnie przekroczony – napisz do nas. Zobaczymy, może uda się coś zdziałać!

Nie, nie zwracamy tutaj kosztów, jeśli sami wybieracie inny typ sesji  – możemy jednak pozostałą pulę przekazać na inną sesję w naszej ofercie.

Klientów z zaproszeniem na sesję, tak jak wszystkich innych, obowiązuje nasz regulamin. Możliwe jest trzykrotne przeniesienie terminu sesji – jeśli sesja nadal nie zostanie zrealizowana, voucher przepada.

Zamów na prezent

Voucher sesja zdjęciowa Wrocław

Voucher na sesję zdjęciową to świetny pomysł na prezent z naprawdę wielu miłych okazji. Patrząc na Wasze maile do nas, to pomysłów jest bez liku: prezent z okazji narodzin nowego członka rodziny, z okazji rocznicy, żony dla męża, męża dla żony, dzieci dla mamy, dla babci i dziadka: kombinacji nie brakuje! A nas bardzo to cieszy : ) Voucher sesja zdjęciowa Wrocław to więc zaproszenie, które możecie kupić również u nas.

Jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości – jesteśmy do dyspozycji. Piszcie na naszego maila: fotografia@okurcze.com, lub telefonujcie, messengerujcie, instagramujcie. Jesteśmy tu dla Was!

Zainteresowani? : )

O, kurczaczki!

No to piszcie, migusiem! : )