';

We Wrocławiu!

SESJE ŚWIĄTECZNE

Mini, w studio, w domu i w plenerze

Sesje świąteczne we Wrocławiu

Sesje świąteczne polecają się… na święta. Wiemy, że o tym mówią wszyscy, wiemy, że to popularne i modne, ale w tym czasie jest coś magicznego i jedynego w swoim rodzaju, coś ciepłego i nieuchwytnego – no my lubimy bardzo! Blask światełek, zapach pieczonych pierników, szaleństwo dzieci, które marzą, żeby rano fiknąć orła, potykając się o prezenty – to są rzeczy, które dzieją się tylko raz w roku. Jeśli chcecie wybrać się na sesję, czemu nie na święta? Czyż nie są doskonałą oprawą? : ) Sesja świąteczna to jednak nie tylko okazja, żeby uchwycić tę magię i ten klimat w Waszym domu, czy w parku grubo pokrytym śniegiem – jeśli wykonamy taką sesję ze stosownym wyprzedzeniem, takie świąteczne kadry mogą być świetnym pomysłem na prezent, np. dla dziadków. Personalizowana kartka, ramka ze zdjęciami, album, a przy okazji pamiątka dla samego siebie? Jak dla nas fajna sprawa. I mamy nadzieję, że dla Was też!

Dlatego właśnie co roku przygotowujemy dla Was pomysły na sesje świąteczne. Kombinujemy nad nimi jeszcze latem, kiedy za oknem 20 stopni na plusie, a my moczymy nogi w jeziorze. Domowy reportaż z ubierania choinki, świąteczne plenery w choinkach, doskonale zaaranżowane studio, propozycje mini sesji świątecznych i vouchery podarunkowe w nowej, gwiazdkowej odsłonie – to nasza propozycja na świąteczne ujęcia. Wesołych świąt i zapraszamy do rezerwacji! 🙂

Let it snow!

DOM LUB PLENER
Zaproście nas na ciastka!
Albo na ubieranie choinki. Albo na wspólne czytanie świątecznych bajek, spacer wśród sosen, wygłupy na lodowisku czy bitwę na śnieżki. Jesteśmy do dyspozycji przez cały październik, listopad i pół grudnia, a do tego sesje świąteczne często lubicie robić też w styczniu, kiedy mniej przygotowań, a więcej śniegu. Wybierzcie tak, jak Wam pasuje.
Gdzie: Wasz dom lub plener
Kiedy: w weekendy i w tygodniu
Ile zdjęć: minimum 50, ale oddajemy wszystkie
Cena: 700 zł
W sesjach w domu służymy, jak możemy, świątecznymi gadżetami. Nie potrzebujecie choinek, żeby zrealizować sesję świąteczną w listopadzie we własnym domu – weźmiemy światełka, świąteczny kocyk, udekorujemy parapet, schowamy się do tipi – będzie pięknie : )

Już od października!

SESJE W STUDIO

Będzie pięknie!
Sesje w zaaranżowanym świątecznie studio to okazja do wspólnych rodzinnych klatek… już w październiku! Terminy znikają błyskawicznie, więc polecamy być bardzo, bardzo szybkim. Jakie aranżacje będą dostępne w 2023? Poinformujemy, jak tylko będzie coś wiadomo.
Gdzie: Studio
Ile czasu: 1h
Kiedy: W ramach wolnych miejsc
Ile ujeć: min. 50 (i więcej!)
Cena: 700 zł
Zarezerwujcie jeden z dostępnych terminów lub umówicie się na indywidualny. Zaliczka na ten typ sesji wynosi 100 zł. Jeśli sesja zostanie odwołana, niestety zaliczka nie jest zwracana – to koszt, który ponosimy za rezerwacje studio, a warunki odwołania nie są zależne od nas : )

Fajne takie : )

MINI SESJE ŚWIĄTECZNE
Mini sesje świąteczne
Zapraszamy na (nie takie) mini sesje na plantacji choinek oraz do szklarni. Więcej informacji o każdym typie znajdziecie na stronie rezerwacji. Piszcie również do nas, jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości ; )

Kiedy: Startujemy już od października!
Ile: W zależności od typu sesji (min. 30-50 ujęć)
Cena: od 500 zł
Zdjęcia przed świętami: Tak (to na pewno!)
Wybierzcie zaproponowane przez nas terminy lub umówcie się na sesję indywidualną.

To nie koniec 😉

Co jeszcze jest fajne?
Image module
Voucher świąteczny
W cenie wybranych pakietów, ważny przez okrągłe 365 dni i z darmową dostawą na terenie Wrocławia!
Image module
Albumy
Do wyboru różne (przepiękne!) materiały, różne kolory i dowolne grawery, a same albumy mogą być i tradycyjne, i photo. Takie jak chcecie 🙂
Image module
Foto prezenty 😉
Plakaty, duże druki na płótnie, kalendarze i więcej – na prezent dla dziadków, na ozdobę salonu, na dobre wspomnienia i lepszą pamięć : )

Sesje świąteczne : )

GOTOWI NA ŚWIĘTA?

Czekamy na Waszą wiadomość : )