';

SESJA NOWORODKOWA WROCŁAW

Witamy na świecie : )

Już jest!

SESJA NOWORODKOWA

Kiedy witamy na świecie nowego człowieka, różne myśli nam do głowy przychodzą. Czasem jest radość wielka, czasem miłość od wejrzenia pierwszego, czasem koktajl emocji z kategorii #toskomplikowane. W końcu poród (a potem połóg!) to nie jest rzecz przyjemna, nie wszystkie noworodki śpią całą dobę i każdy z nas znosi ten początek nieco inaczej. Tak czy owak, w całym tym poporodowym galimatiasie (i to nawet, jak to nie pierwsza, tylko kolejna sztuka) jest kilka rzeczy, o których pamiętać warto. Po pierwsze o sobie – to jak w tym samolocie, gdzie najpierw sobie zakładamy maskę tlenową, a dziecku w drugiej kolejności. No nie da się inaczej, no nie da i już! Po drugie – o zakupach pampersowych, o braniu prysznica częściej niż raz na 2 tygodnie i (rzecz jasna) odpowiadaniu na niezliczone gratulacje i pytania krewnych, okraszone najlepiej sporą ilością zdjęć nowonarodzonego. A jeśli już o zdjęciach mowa…wiecie, że w tej materii możecie na nas liczyć! Choć pieluchy też możemy kupić po drodze ; )

Bo taka sesja noworodkowa, to jest nie w kij dmuchał. Ilość zdjęć jest spora, a nawet duża, więc wystarczy na długo i na zaś całej rodzinie, a tej dalszej, to pewnie ten zdjęciowy spam nawet trochę wyjdzie bokiem : ) Wy też macie fajną pamiątkę: i do ramki, i dla dziadków, i na odświeżenie pamięci – na stare lata, kiedy lecytyna i miłorząb, to będzie już zdecydowanie za mało, kiedy będzie trzeba pamięć odświeżyć czymś bardziej dosadnym. Jak widzicie same plusy, łąki łan i frytki do tego. Że zmęczenie, że cienie pod oczami, że kolki? Tym się nie przejmujcie. Sami pińcet plus bierzemy ( i to x2), wiemy, jak to jest. Coś wyretuszujemy, tetrę potrzymamy. Macie to, jak w banku!

Brzmi nieźle? No mamy nadzieję, że tak! : )

Sesja noworodkowa Wrocław

Umiemy w ofertę!

Ujęcia? Oddajemy wszystkie!
Oddajemy wszystkie ujęcia, które nam się podobają. U nas nie ma limitu – w końcu na zdjęcia pracujemy razem! : )
Mamy czas
Na Wasze kolki i drzemki. Na poporodowe nieogarnięcie, na przystanki, na słabości. Poczekamy na Was, możecie na nas liczyć – wyrozumiałość procent 200!
Jesteśmy rodzicami
Sn czy cc, kp czy mm, montessori czy fisher price – dla nas to nieważne, nie musicie się nam tłumaczyć. Sami jesteśmy rodzicami – wiemy, z czym się mierzycie : )

Sesja noworodkowa

Wybierz sesję dla Was
Sesja lifestyle
Fajna cenowo, fajna ujęciowo. W domowym zaciszu, gdzie maluch czuje się najlepiej. Słowem: warto!
Sesja brzuszek i maluszek
To jest hit hitów. Zdjęcia z ciąży, a potem już po rozpakowaniu – dwa momenty, które warto złapać w kadr. W lepszej cenie!
Sesja 0 i 12
Jak Wasz maluch z noworodka zmienił się w roczniaka? To analogiczny pomysł do brzuszka i maluszka: tutaj z fajnym stemplem czasu.

Sesja noworodkowa Wrocław cennik

Ceny i pakiety

Sesja noworodkowa
lifestyle
700 / zł
 • Sesja w domu
 • Min. 50 i więcej ujęć w galerii internetowej
 • 1-2 h zdjęciowe*
 • 25 odbitek 10x15
 • Mini garderoba do wyboru
Zamawiam
Sesja noworodkowa
Belly&Baby
1300 / zł
 • Dwie sesje: brzuszkowa w domu i plenerze oraz noworodkowa w domu
 • Min. 100 i więcej ujęć w galerii internetowej
 • 4-5 h zdjęciowych
 • Mini garderoba do wyboru
 • 50 odbitek 10x15
Zamawiam
Sesja noworodkowa
0 i 12
1300 / zł
 • Dwie sesje: noworodkowa i roczkowa
 • Min. 100 i więcej ujęć w galerii internetowej
 • 4-5 h zdjęciowych
 • Mini garderoba do wyboru
 • 50 odbitek 10x15
Zamawiam
*To tylko widełki. Zostaniemy na sesji tak długo, jak będziecie tego potrzebowali – pracujemy nie z zegarkiem w ręku, ale aż otrzymamy satysfakcjonujący materiał, z dużą dozą wyrozumiałości dla małych ludzi i ich wielkich potrzeb.

Sesja noworodkowa Wrocław

Na co zwracamy uwagę?

Image module
Zbliżenia
Mamy oko na maleństwo, na Wasze gesty, na dłonie i objęcia – no wzrusz! Sami kochamy takie kadry : )
Image module
Stópki!
Lubimy ujęcia ze wszystkim, co tak szybko mija i jest taaakie słodkie: maleńkie stópki i rączki, noski i pampery.
Image module
Wy i maleństwo
Łapiemy kadry zupełnie oczywiste i te mniej, te od frontu i kątem oka. I wszystkie oddajemy do dyspozycji Waszych albumów.

Karmienie piersią? Też cykamy – jeśli tylko chcecie. Subtelnie, delikatnie, z czułością. I nie publikujemy tych zdjęć : )

Służymy aparatem

UMÓW WAS NA SESJĘ

Po porodzie, w ciągu pierwszych 2 tygodni i następnych 2 miesięcy – sesja noworodkowa i niemowlęca to jeden z naszych koników. Czekamy na Waszą wiadomość!

Sesja Noworodkowa Wrocław

O, kurczę! Sesja noworodkowa Wrocław.

Jak się przygotować?

Już wkrótce przyleci do Was bocian, niosąc w dziobie zawiniątko, owinięte zupełnie nowoczesną pieluchą, pewnie marki pampers czy innego lupilu. A może już przyleciał, zaklekotał i zostawił tę paczuchę – skutecznie pozbawiając Was snu, częściowej zdolności racjonalnego myślenia i czasu tylko dla siebie? Niezależnie od tego, czy jesteście ptakowi wdzięczni, czy kazaliście mu spadać do ciepłych krajów – macie w domu nową istotę. Zupełnie pierwszy raz lub któryś z kolei. I chcecie uwiecznić ten moment na zdjęciach. Doskonale to rozumiemy. Sesja noworodkowa w domu to fajna sprawa. ONE tak szybko rosną!

SESJA NOWORODKOWA WROCŁAW
– NIE TYLKO PIERWSZE 14 DNI

Wbrew pozorom, nie musicie trzymać się tych pierwszych 2 tygodni. To najbardziej istotne dla sesji koszyczkowych, które z racji swojego klimatu, wymagają od dziecka, aby przesypiało większość doby, dało się wygodnie ułożyć, nie kolkowało i nie grymasiło – my nie jesteśmy tacy wymagający i generalnie uznajemy, że sesja noworodkowa i sesja niemowlęca to tak do roku max. Choć najwięcej par zgłasza się do 2 miesięcy, ale są i takie, co chcą mieć zdjęcia z pierwszych 48h. Dużo zależy od Waszego samopoczucia, samopoczucia malucha. Po porodzie, w połogach – tutaj wiele rzeczy nieprzewidywanych może się wydarzyć. Sesja noworodkowa wymaga od nas więc nieco elastyczności w terminach, ale my to rozumiemy – i to z autopsji : )

SESJA NOWORODKOWA WROCŁAW
– KIEDY UMÓWIĆ SIĘ NA ZDJĘCIA?

Najbezpieczniej – 3 tygodnie po terminie rozwiązania. Jeśli jednak maluch przyjdzie na świat szybciej, jeśli będziecie chcieli dłużej odpocząć po porodzie – jesteśmy do dyspozycji, jesteśmy rodzicami, wiemy, jak jest. Marzy Wam się zdjęcie w ciągu 48h, kilka fotek w szpitalu, kiedy maluch ma na stópce opaskę i jest najmniejszy na świecie? Dajcie nam znać! Staramy się być dla Was tak elastyczni jak to możliwe w tym wyjątkowym, bardzo wyjątkowym dla Was czasie.

SESJA NOWORODKOWA W DOMU CZY W PLENERZE?

My preferujemy dom. To jest jednak maleństwo: w zimie ledwo wystaje z kombinezonu, więc nijak nie ma możliwości, żeby go złapać w kadr. Latem przeszkadza mu upał, w oczy razi słońce i generalnie – nie jest najszczęśliwszym maluchem na świecie. Im starsze dziecko, tym większe pole do popisu, im fajniejsza aura na zewnątrz, tym też. Robiliśmy już sesję noworodkowe w plenerze i w domu. Zawsze decydujecie wy, znając swoje dziecko, swoje upodobania, swoje możliwości. Sesja noworodkowa Wrocław? Możemy się dostosować!

A MOŻE W STUDIO?

Nie robimy sesji noworodkowych w koszyczkach. Przebieranych. Ustawianych. Tych przy ściankach, tapetach i innych „scenkach”. Lubujemy się w lifestyle’u, lubimy naturalne ujęcia, to jest Nasza Strona Mocy. Możemy zrobić sesję w studio, jeśli w Waszym domu nie ma warunków – wybierzemy wtedy studio z łóżkiem i kanapą, takie, które najbardziej będzie oddawało domowe warunki. Cena? Dla nas się nie zmienia, wy dopłacacie za wynajem. Ile? 100 zł, więc bez jakiejś tragedii 😉 Jak wygląda studio? Jest kilka do wyboru. Musicie nas zapytać 🙂

SESJA NOWORODKOWA W DOMU WROCŁAW – JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Najlepsza stylizacja dla malucha?

Zwykły, biały bodziak!

Przygotujcie jednolitą pościel - najlepiej białą lub szarą.

Tam będziemy robić zbliżenia : )

W zimie podkręćcie trochę kaloryfery - będziemy robić zdjęcia w samej pieluszce,

niech maleństwo czuje się komfortowo. I wy też!

A kiedy już o pieluchach mowa… wybierajcie te bez wielkich logotypów.

Najlepsze są ekologiczne lub gładkie wielorazowe.

Macie ochotę na zdjęcia z karmienia, kąpieli, chustowania?

Dajcie nam znać!

Potrzebujecie chwili, żeby przewinąć, uspokoić, nakarmić, odsapnąć?

Nie ma problemu. Nie patrzymy na zegarek : )

SESJA NOWORODKOWA Z RODZICAMI – JAK SIEBIE PRZYGOTOWAĆ?

Ubierzcie się w domowe ubrania, w stylizacji postawcie na wygodę. Świetnie wyglądają gołe stopy, kardigany, ubrania „po domowemu” – co nie musi oznaczać dresu 🙂 Jeśli na co dzień nie chodzicie po domu w szpilkach, sukienkach i marynarkach, nie ubierajcie się tak do zdjęć, nie będziecie pasować do otoczenia, zdjęcia wyjdą sztucznie. Fajnie, jakbyście byli spójni kolorystycznie, nie wybierali jaskrawych kolorów, dużych logotypów itd. Zobaczcie, jak wyglądają ludzie, których zdjęcia Wam się podobają. Wejdźcie na nasz Pinterest. A potem na Vinted. Uda się : )

MALUCH W CENTRUM

Sesja noworodkowa ma taki status, kiedy pojawia się na niej noworodek – a często tak się dzieje w również towarzystwie rodzeństwa. Jak to ugryźć? Najlepiej nie gryźć wcale, bo atmosfera na zdjęciach jest najważniejsza. Uwielbiamy duże rodziny i przytulasy braci i sióstr. Ubrania? Polecamy Newbie i Zarę – tam są zawsze fajne, odrobinę retro, ubrania dla maluchów w każdym wieku. Czego unikamy? Tiuli i garniaków, nadmiaru różu, postaci z bajek. Co to, to nie!

PATRZ MI NA RĘCE!

W ujęciach z noworodkami i niemowlętami najważniejsze są dłonie – tutaj gramy na zbliżeniach i odpryśnięte lakiery, posmakowane skórki niestety widać bardzo na ujęciach. Niejedna sesja niemowlęca nam się uszczupliła, właśnie dlatego, że takie kadry trzeba było usunąć. Warto mieć to na uwadze 😉

SESJA NOWORODKOWA W DOMU
– JAK PRZYGOTOWAĆ POMIESZCZENIE?

Generalnie staramy się na bieżąco kontrolować kadr: co się w nim dzieje, co jest w tle. Jednak niejednokrotnie przekonaliśmy się, że jesteśmy ludźmi i to ludźmi, którzy na sesji z Wami robią wiele rzeczy naraz: intensywnie zagadują, słuchają, myślą nad kadrem, klęczą, leżą, kucają, szukają najlepszego światła, a więc czasem…ucieka nam w tle suszarka, mop czy inna konewka. Jeśli macie więc chwilę, warto ogarnąć. Choć troszeczkę : )

GADŻETY NA SESJĘ NOWORODKOWĄ

Nie mamy mnóstwa gadżetów na takie sesje – uważamy, że biorąc ze sobą sztuczne dodatki, które ładnie wyglądają, ale nie są „Wasze”, psujemy trochę ideę lifestyle’u. Ale! Wzbogacamy naszą kolekcję rzeczy pośrednich: mamy ubranka, mamy koce na pikniki, mamy plakietki do zdjęć, mamy kosz mojżesza. I postaramy się zabrać : )

SESJA NOWORODKOWA WROCŁAW
– O JAKIEJ GODZINIE

O jakiej godzinie zazwyczaj rozpoczynamy zdjęcia? Wszystko zależy od pory roku i miejsca sesji. W domu zazwyczaj umawiamy się w okolicach 11-14, kiedy jest najjaśniej. Latem w plenerze wybieramy wczesny ranek (ok. 9:00) lub późne popołudnie (ok.19:00), kiedy słońce nie jest tak intensywne. Zimą wybieramy okolice południa – kiedy nie jest szaroburo, kiedy jest w miarę jasno. Jeśli macie wątpliwości – warto do nas napisać 😉

ZDJĘCIA Z KARMIENIA

Chcecie mieć pamiątkę z karmienia piersią lub butelką? Pewnie, służymy aparatem: dajcie nam tylko znać, że macie na takie ochotę. Będą piękną, subtelną pamiątką – to możemy Wam zagwarantować 😉 Sesja z chustowania, kąpieli? Jesteśmy na tak!

SESJA NOWORODKOWA WROCŁAW – ZAPRASZAMY

W pakiecie z brzuszkiem, w pakiecie z roczkiem, bez pakietów żadnych – umówcie się na zdjęcia, żeby zyskać parę pięknych kadrów, takich w sam raz do ramki, dla dziadków czy do jakiegoś albumu. Jeśli macie jakieś jeszcze pytania i wątpliwości, jeśli coś budzi pytania – jesteśmy do dyspozycji Waszej. Czekamy! : )