';
Helenka z mamą na pikniku
Helenka z mamą na pikniku
Sesja mama i córka
Sesja mama i córka

Sesja Mama i Córka to świetny pomysł na zdjęcia z okazji urodzin, Dnia Mamy czy jakiejkolwiek innej. Z Helą i jej Mamą wybraliśmy się do wrocławskiego parku i choć pogody nie było, a kwiaty sypały się z drzew, udało się zrobić pamiątkę, z której zdjęcia trafiły do rodzinnego albumu.

Mała Matylda
Mała Matylda
Sesja noworodkowa
Sesja noworodkowa

Maleństwo i jego rodzice, którzy chcą uwiecznić ten wyjątkowy moment w życiu rodziny - to coś, co lubimy, coś, z czym nam do aparatu. Sesja nie jest wymagająca, wystarczy, że się ponosicie i poprzytulacie, a my uwiecznimy wszystko, co warto uwiecznić: te spojrzenia, ten czuły dotyk, te maleńkie stópki i pomarszczoną skórkę.

Łódka w Gościńcu pod Zającem

Gościniec pod Zającem to miejsce, o które często nas pytacie w kontekście zdjęć - i nic dziwnego, bo rzut beretem od Wrocławia, a kadry (robiliśmy już kilka razy!) zawsze wychodzą tu magiczne.

Sesja rodzinna w sadzie pełnym jabłek

Bardzo lubimy tę sesje, bo idealnie pokazuje, jak mogą wyglądać zdjęcia realizowane w pochmurny jesienny dzień - mimo braku słońca i konieczności nałożenia swetrów, jest pięknie, rodzinnie i wesoło.

Wycieczka za miasto z Anią i Maćkiem

Zdjęcia w pięknym aucie (ogórek!) i w pobliskim lesie? Tak sobie wymyśliliśmy, a ta Dwójka nie tylko przyklasnęła temu pomysłowi, ale i zgodziła się na pozowanie : )

Sesja rodzinna (i we dwoje) na materacu

Sesje ciążową mieli na motorówce. Po porodzie musieliśmy, no musieliśmy im zaproponować coś jeszcze bardziej szalonego! Sesja na materacu, na jeziorze, marzyła nam się od dawna...a Oni cóż, od razu przyklasnęli naszemu pomysłowi : )